XXIII Niedziela zwykła
10.09.2017
  • Dzisiaj w parafii NSPJ na Osiedlu dożynki diecezjalne i powiatowe. Msza św. pod przewodnictwem J E. Ks. Biskupa Romana Pindla o godz. 11.00
  • W środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra K-ła oraz nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w formie poszerzonej.
  • W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • W piątek czcimy Matkę Bożą Bolesną Jest to także III piątek miesiąca, po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia,
  • Także w piątek, 15 września o godz. 18.00, Msza św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godz. 17.00 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po Mszy św. spotkanie w salce.
  • W sobotę wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.
  • W środę, piątek i sobotę przypadają kwartalne Dni Modlitwy za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.
  • Zachęcamy także do udziału tegorocznej Diecezjalnej Pielgrzymce Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 września. O godz. 10.00 Droga Krzyżowa na dróżkach, a o 12.30 Msza św..
  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: w zakrystii
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiara do puszek na media katolickie – szczególnie na Radio Maryja i Anioł Beskidów.