IV Niedziela Wielkanocna
7.05.2017
  • Dziś I niedziela miesiąca – w czasie adoracji przed Najświętszym Sakramentem modlimy się szczególnie za Dzieci Pierwszokomunijne.
  • Na Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 pierwsza Komunia św. dzieci z kl. III.
  • Wszystkich parafian zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na nabożeństwo majowe połączone ze Mszą św. Dla dzieci pierwszokomunijnych jest to tzw. Biały Tydzień.
  • Liturgiczne obchody tygodnia;
  • w poniedziałek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.
  • W środę - /II środa miesiąca/ Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia w formie poszerzonej
  • W sobotę, 13 maja br. ks. Biskup Ordynariusz zawierzy całą naszą diecezję Niepokalnemu Sercu Najświetszej Maryi Panny podczas nabożeństwa fatimskiego w Bielsku-Białej w kościele na Obszarach.
  • Spotkanie Róż: św. Matki Teresy i św. Jana Pawła II w piątek 12 maja o godz.
    17.00 w sali Domu Katechetycznego. Prosimy o obecność w celu bliższego
    zapoznania się. Spotkania kolejnych róż będą w późniejszym terminie.

Orędzie fatimskie ratunkiem dla świata. To temat spotkania z Panem Czesławem
    Ryszką, które odbędzie się w naszym kościele 21 maja (niedziela) o godz.
    19.00. Serdecznie zapraszamy; szczegóły spotkania będą podane w następnych
    ogłoszeniach.
  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Małego Gościa Niedzielnego oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m. in. relacja z Medjugorje abp Henryka Hosera, którą przeprowadził na zlecenie papieża Franciszka.
  • Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na prace w kościele, szczególnie na odnawianie ołtarzy bocznych i renowację cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszenia.
  • W zakrystii Rada Parafialna zbiera indywidualne ofiary na ołtarz Bożego Miłosierdzia i renowację cudownej ikony Matki Bożej. Bóg zapłać za ofiarność!