II Niedziela Wielkiegi Postu
12.03.2017

· W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15 - Droga Krzyżowa, a o godz.17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy. Ofiary na Gorzkich Żalach przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

· W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

· W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i starszych o godz. 17.00. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

· Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 17.00. Uroczyste
przyjęcie kandydatów do Służby Liturgicznej będzie w piątek 17 marca podczas
Mszy świętej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziny
kandydatów.

· W przyszłą niedzielę , dzieci z kl. III na Mszy Św. o godz. 10.30 otrzymają książeczki pierwszokomunijne.

· Z racji przypadającej 19 marca III Niedzieli Wielkiego Postu uroczystość św. Józefa została przeniesiona na poniedziałek 20 marca.

· Kolejny dzień nowenny przed Jubileuszem 250-lecia kanonizacji św. Jana z Kęt
w poniedziałek 20 marca o godz. 18.00. Już dzisiaj zapraszamy całe rodziny z
parafii, bowiem przypada w tym dniu liturgiczna uroczystość św. Józefa,
który patronuje rodzinom, zwłaszcza ojcom. Zaplanujmy już dzisiaj udział w
tej Mszy świętej.

· Zapisy na V Pieszą pielgrzymkę w dniach 30.04.-3.05. br. z Bielska-Białej do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II w Krakowie przyjmowane są w Kętach w Księgarni Katolickiej, Rynek 25 do 2 kwietnia 2017 roku oraz drogą internetową.

· Burmistrz Gminy Kęty zachęca do kampanii promującej podniesienie bezpieczeństwa pieszych i odbioru przed kościołem lub w Urzędzie Gminy kolorowych opasek odblaskowych, oraz ogłasza zebranie mieszkańców Starego Miasta 21 marca o 17.00 w Domu Kultury.

· Dziś przedstawiciele Apostolstwa Dobrej Śmierci dają świadectwo i zapraszają chętnych do włączenia się w ten modlitewny ruch. Apostolstwo Dobrej Śmierci jest zrzeszeniem modlitewnym, które przypomina o pilnej konieczności dobrego przygotowania się do ostatecznego spotkania z Bogiem.

· Dziś modlitwą i ofiarą do puszek przed kościołem wspieramy dzieci Afryki i posługę misjonarzy na tym kontynencie. Bóg zapłać za ofiary!