III Niedziela zwykła
22.01.2017

v W tym tygodniu:

· we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa i dra K-ła

· w środę święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.

· w czwartek św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

· w piątek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 18.00

· w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

v Burmistrz Kęt zaprasza dziś o godz. 19.00 do wspólnego kolędowania na Rynku. Kolędować będziemy z Chórem Świętojańskim oraz Zespołem Pieśni i Tańca „Kęty”. Na wszystkich kolędników czekać będzie gorąca herbata oraz poczęstunek.

v 28 stycznia w sobotę, zapraszamy osoby starsze, chore, emerytów i rencistów na spotkanie opłatkowe. Od godz. 9.30 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty, o godz. 10.00 msza św. z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych, a po niej kolędowanie przy stole w salce katechetycznej. Rodziny chorych i opiekunów prosimy o przywiezienie lub przyprowadzenie podopiecznych

v W przyszłą niedzielę /29 stycznia/ po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną oraz członków Akcji Katolickiej.

v Za tydzień przy kościele NSPJ można będzie złożyć dar krwi w Stacji Krwiodawstwa.

v Dziś na mszy św. o godz. 10,30 będzie z nami kolędował Zespół Pieśni i Tańca „Kęty”

v Za tydzień będą kolędować dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Kęty”.

Ostatnia kolęda:

26 stycznia 2017 czwartek

ul. św. Jana Kantego od Nowej Wsi do alei (numery parzyste)

Godz. 8.30

ul. Świętokrzyska od Soły do Rynku (numery parzyste)

Godz. 13.30

27 stycznia 2017 piątek

os. Królickiego 1,2,3

Godz. 8.30

ul. Staszica (numery nieparzyste)

Godz. 13.00

28 stycznia 2017 sobota