XII Niedziela zwykła
25.06.2017

v Od przyszłej niedzieli wakacyjny porządek mszy św.: Msza św. dodatkowa o godz. 20.00.

v Kancelaria w czasie wakacji czynna w dni powszednie od godz. 8.00 do 9.00.

Liturgiczne obchody tygodnia:

· W środę św. Ireneusza, bpa i męczennika

· W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.30, 10.00, 16.00, 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na dar dla Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.

· W piątek, 30 czerwca zakończenie nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

· W sobotę po mszy św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

v Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Częstochowy w dniach 6-11 sierpnia, odbywają się w tym roku w parafiach albo przez stronę internetową. W naszej parafii zapisy będą odbywać się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Szczegóły na plakatach.

v W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na prace w naszym kościele. W dalszym ciągu trwa konserwacja i renowacja ołtarzy w nawach bocznych, obecnie ołtarza Najświętszego Serca Pana Jezusa i ołtarza Matki Bożej Różańcowej. W zakrystii Rada Parafialna zbiera ofiary indywidualne na ołtarz Bożego Miłosierdzia. Po wypłaceniu ołtarza Miłosierdzia będziemy zbierać potrzebne 40 tys. na ołtarz św. Rodziny. Bóg zapłać za ofiarność.