NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
7.01.2018

Dzisiejsze Święto kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Dziś z racji I niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Po mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci.

W tradycji polskiej śpiewamy kolędy i utrzymujemy dekorację świąteczną do 2 lutego - święta Ofiarowania Pańskiego.

Kalendarz liturgiczny:

• W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w formie poszerzonej
  • W czwartek nowenna do św. Jana Kantego
  • Wspólnota …W Nim… zaprasza na kolejny wieczór uwielbienia w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św. /Zapraszamy Cię, przyjdź, przyprowadź rodzinę, przyjaciół i znajomych. Będziemy wspólnie z Wami uwielbiać Pana przy stajence/.

Osoby, które zapisały się na wyjazd do teatru w Cieszynie na Jasełka, mają wyjazd w sobotę /13.01. / o godz. 14.15. Zbiórka na parkingu koło Kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w zakrystii: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Dzisiaj comiesięczna składka przeznaczona na prace remontowo konserwatorskie. W zakrystii Parafialna Rada Duszpasterska zbiera indywidualne ofiary na odnowienie i konserwację ołtarza głównego w kościele św. Jana Kantego, zapisując ofiarodawców do księgi pamiątkowej. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary składane na ten cel.

Plan kolędy:

8 stycznia 2018 poniedziałek

os. Królickiego 9, 10 / ks. Krzysztof /

Godz. 14.30

ul. Wszystkich Świętych od Głowackiego do młyna i ul. Błonie /ks. Władysław/

Godz. 8.30

9 stycznia 2018 wtorek

os. Batalionów Chłopskich 2, 3/ ks. Krzysztof /

Godz. 13.00

10 stycznia 2018 środa

ul. Młodzieży Polskiej i Baczyńskiego/ ks. Krzysztof/

Godz. 14.30