Poniedziałek Wielkanocny
16.04.2017

Dziś drugi dzień Świąt Wielkanocnych - Msze św. jak w niedzielę.

Trwamy z całym Kościołem w Oktawie Wielkiej Nocy przeżywając nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia

W przyszlą niedzielę Niedziela Miłosierdzia o godz. 15.00 zapraszamy na Koronka do Bożego Miłosierdzia

Za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i ofiary składane przy adoracji Krzyża Świętego oraz za liczny udział w Triduum Paschalnym i procesji rezurekcyjnej składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Kolejny dzień nowenny przed Jubileuszem Kanonizacji św. Jana z Kęt w
czwartek 20 kwietnia. Na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich
parafian. Nasz udział niech będzie okazją do świętowania Oktawy Wielkanocy i modlitwy przez wstawiennictwo naszego Rodaka świętego Jana.

Za tydzień w niedzielę miłosierdzia - 23 kwietnia 2017 roku o godz. 19 .00 w
naszym kościele będzie miało miejsce wyjątkowe spotkanie z S. Krystyną
Włodarczyk - świadkiem życia błogosławionego męczennika ks. Jerzego
Popiełuszki.. Zapraszamy do bliższego poznania historii życia
błogosławionego kapłana i męczennika naszych czasów.

Sakrament Bierzmowania młodzież naszej Parafii przyjmie 22.04. w sobotę o godz. 10.00. Sakrament zostanie udzielony przez J.E. Ks. Bp Tadeusza Rakoczego. Będzie można skorzystać ze sakramentu spowiedzi św. w czwartek 20.04. od 17.00 do 18.00.