XVI Niedziela zwykła
23.07.2017

v Dzisiaj odpust ku czci św. Małgorzaty Antiocheńskiej, którą razem ze św. Katarzyną Aleksandryjską czcimy jako główne patronki naszej parafii.

v W wakacyjne niedziele dodatkowa Msza św. wieczorna o godz. 20.00

v Kancelaria w czasie wakacji czynna w dni powszednie od 8.00 do 9.00.

Liturgiczne obchody tygodnia:

· w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, dziewicy

· We wtorek – święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa. Jest to także dzień imienin ks. Krzysztofa, któremu z tej okazji składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, opieki Matki Najświętszej, św. Jana Kantego i św. Krzysztofa oraz wielu owoców gorliwej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

· w środę wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP oraz Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po mszy św. wieczornej.

· w sobotę wspomnienie św. Marty

· w przyszłą niedzielę z racji wtorkowego wspomnienia św. Krzysztofa po mszy św. o godz. 8.30 obrzęd poświęcenia samochodów i błogosławieństwo kierowców