II NIEDZIELA WIELKANOCNA
Święto Bożego Miłosierdzia
8.04.2018

Dziś po każdej Mszy św. przed Najwiętszym Sakramentem /w ramach comiesięcznej adoracji/ wielbimy Miłosierdzie Boże, wypraszając obfite łaski dla Ojczyzny, Parafii i każdego z nas.

Także o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek, przeniesiona z 25 marca - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona takže jako Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego i złożyć ofiarę na Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej prowadzony przez Caritas.

14 kwietnia odbędzie sie w naszym kościele parafialnym Diecezjalna Pielgrzymka Apostolatu Margaretka. Serdecznie zapraszamy osoby należące do
Apostolatu i wszystkich parafian modlących się za kapłanów. O godz. 10.00 powitanie, różaniec i konferencja duszpasterza krajowego. O godz. 12.00 Msza święta. Szczegóły na plakatach.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Małego Gościa Niedzielnego i Gościa Niedzielnego.

Dziś comiesięczna składka przeznaczona na prace konserwatorskie w naszym kościele, a szczególnie na renowację ołtarza głównego w kościele św. Jana Kantego. Z Ministerstwa Kultury otrzymaliśmy kolejną dotację w wysokości 135 tys. zł. na dalsze prace konserwatorskie ołtarzy i wnętrza kościoła św. Jana Kantego. Warunkiem otrzymania dotacji jest wkład własny w wysokości 50 % kosztów. W zakrystii Parafialna Rada Duszpasterska zbiera indywidualne ofiary na ten cel zapisując ofiarodawców do księgi pamiątkowej.

Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na te prace!