V Niedziela zwykła
4.02.2018

· Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

· W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

· We wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

· W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

· Tradycyjnie już, w drugi czwartek miesiąca zapraszamy na uwielbienie po wieczornej Mszy św.. Można przyprowadzić rodzinę, przyjaciół i wszystkich znajomych, którym miłe jest spotkanie z Jezusem.

· W piątek nasza parafia podejmuje dzień adoracji wieczystej, którą od 2012 r. przeżywają poszczególne parafie naszej diecezji. Zapraszamy rodziny, dzieci, młodzież i starszych do naszej świątyni w godz. od 12.00 – 18.00 na chwilę serdecznej modlitwy. W modlitwie w szczególny sposób polecajmy Jezusowi naszą Diecezję.

· W sobotę św. Scholastyki, dziewicy

· W przyszłą niedzielę we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Za odwiedzenie w tym dniu w imię Chrystusa chorego brata lub siostry można zyskać odpust zupełny.

· Spotkanie z rodzicami dzieci kl. III a, b i c , które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.

· Spotkanie z rodzicami dzieci kl. III d i e , które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. w piątek po Mszy św. o godz. 18.00

· Informacje o pielgrzymkach z naszej parafii do Lichenia, Wilna i Medjugorje na plakatach pod wieżą lub w zakrystii

· Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, szczególnie na ogrzewanie kościoła i budynków parafialnych. W zakrystii Rada Parafialna zbiera ofiary na odnowienie głównego ołtarza w kościele św. Jana Kantego.

Bóg zapłać za każdy dar złożony na ten cel.