III Niedziela zwykła
21.01.2018

v Dziś na mszach św. dopołudniowych kolęduje w naszym kościele Zespół „Góralskie nutki” z Pewli Wielkiej. To piękne kolędowanie ożywia w nas na nowo przeżywanie tajemnicy Bożego Narodzenia.

v Po mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci.

v Dziś także obchodzimy dzień babci, a jutro dzień dziadka. Polecamy ich naszej modlitwie.

v 24 stycznia 1918 zmarła w Kętach w opinii świętości Maria od Najświętszego Serca Jezusa – Walentyna Łępicka. W stulecie jej śmierci tj. w środę o godz. 17.30 w Klasztorze ss. Klarysek od Wieczystej Adoracji będzie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Romana Pindla. Serdecznie zapraszamy do udziału.

v W niedzielę 28 stycznia u ss. Klarysek po mszy św. o 17.30 adoracja przy muzyce i śpiewie.

v Także w przyszłą niedzielę w kościele Witkowicach po mszy św. o godz. 15.00 charytatywny koncert kolęd i pastorałek. Ofiary z koncertu przeznaczone na klasztor ss. Klarysek w Kętach. Szczegóły na plakatach pod wieżą.

v W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

· w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa i dra K-ła i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 18.00

· w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

· w piątek św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

· w sobotę wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

v Burmistrz Kęt zaprasza dziś o godz. 19.00 do wspólnego kolędowania na Rynku. Kolędować będziemy z Chórem Świętojańskim oraz Zespołem Pieśni i Tańca „Kęty”. Na wszystkich kolędników czekać będzie gorąca herbata oraz poczęstunek.

v W piątek 26 stycznia będzie Msza św. .o godz. 18.00 w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godz. 17.10 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

v W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną oraz członków Akcji Katolickiej.

Ostatnia kolęda:

22 stycznia 2018 poniedziałek