IV Niedziela zwykła
29.01.2017
  1. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 będą z nami kolędować dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Małe Kęty.
  2. We wtorek św. Jana Bosko, kapłana
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia
  4. Zmianka Tajemnic Różańca Świętego w środę 1 lutego. INTENCJA na
    kolejny miesiąc: O błogosławieństwo dla rodzin i osób samotnych z naszej
    parafii. Róża św. Faustyny już istnieje. Zapraszamy mężczyzn (ojców,
    dziadków, młodzieńców) do Róży świętego Józefa, którą została otwarta. Ufamy,
    że w parafii znajdzie się 20 odważnych mężczyzn. Zapraszamy!
  5. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 6.30, 7.00, 8.30, 10.00, 16.00, 18.00. Zachęcamy do podtrzymywania zwyczaju przechowywania gromnic w domach, zapalania ich w czasie burz i trudności życiowych, a także do wspólnej modlitwy rodzinnej przy zapalonej gromnicy. W tym dniu składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. 2 lutego o godz. 17.00 Chór Świętojański zaprasza na wspólne kolędowanie w naszym kościele
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca – spowiedź św. w czwartek podczas mszy świętych i w piątek od godz. 16.00. dodatkowa msza św. o godz. 16.45. Odwiedziny chorych w piątek od 9.30. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
  1. Dziś przy kościele NSPJ można złożyć dar krwi w Stacji Krwiodawstwa.
  2. Bóg zapłać osobom z Zespołu Charytatywnego, które pomogły w zorganizowaniu wczorajszego opłatka dla chorych i Zespołowi Pieśni i Tańca „Kęty” , który pięknie dla chorych kolędował.
  3. Dziś po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną oraz członków Akcji Katolickiej.
  4. Wszystkim Parafianom, za miłe i serdeczne przyjęcie kapłanów w swoich domach i mieszkaniach podczas kolędy oraz za złożone ofiary, składamy „Bóg zapłać”. W intencji wszystkich, którzy przyjęli kolędę zostanie odprawiona w Wielkim Poście koncelebrowana msza św.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby parafii.