V Niedziela Wielkanocna
14.05.2017
  • Wszystkich parafian, a szczególnie dzieci zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na nabożeństwo majowe połączone ze Mszą św.
  • Od maja do października w niedzielę w kościele św. Jana Kantego dodatkowa msza św. o godz. 9.45.
  • Liturgiczne obchody tygodnia;
  • We wtorek, święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
  • W środę, nowenna do Matki Bożej Pocieszenia połączona z nabożeństwem majowym
  • W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. Po litanii Loretańskiej koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W sobotę 20 maja przypada kolejny dzień nowenny przed Jubileuszem 250-lecia kanonizacji św. Jana z Kęt. Serdecznie zapraszamy na mszę świętą o godz. 18.00.
  • Za tydzień, 21 maja będziemy przeżywać w naszej parafii Niedzielę Powołań. Przyjadą do nas klerycy naszej diecezji z Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, aby razem z nami modlić się o nowe powołania i dzielić się świadectwem
    osobistej drogi do kapłaństwa. W sobotę po mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkania z klerykami młodzież ze szkół średnich i wszystkich, którzy przyjęli sakrament bierzmowania oraz służbę liturgiczną. W niedzielę na mszę świętą o godz. 10.30 zapraszamy wszystkie dzieci. W czasie Mszy świętej i po jej zakończeniu będzie spotkanie z klerykami. Serdecznie zapraszamy.
  • Kolejna Róża św. Rity powstała w naszej Parafii. Dziękujemy za życzliwą odpowiedź na zaproszenie do modlitwy różańcowej. Nadal do męskiej róży św. Józefa brakuje nam kilku mężczyzn. Mężów, ojców i młodzieńców zapaszmy do tej wyjątkowej wspólnoty modlitwy. W 100 lecie objawień maryjnych w Fatimie, chcemy Matce Bożej ofiarować kolejną różę świętych dzieci Franciszka i Hiacynty. Zapraszamy chętnych, szczególnie młodzież i młode małżeństwa, aby zapisywać się w zakrystii.
  • Żywy Różaniec w naszej parafii podejmuje akcję: "Moja róża wokół Kościoła".
    Każdy kto tworzy żywy różaniec i wszyscy inni chętni mogą przynosić sadzonki róż do zakrystii, z których powstanie ogród różany wokół naszej świątyni. Będzie to symbol nieustannej modlitwy w naszym kęckim sanktuarium.
  • Orędzie fatimskie ratunkiem dla świata. To temat spotkania z Panem Czesławem
    Ryszką, w czasie którego będzie promocja książki "Godzina Fatimy". Zapraszamy w przyszłą niedzielę, 21 maja na godz. 19.00.