III Niedziela Wielkanocna
15.04.2018
  • Dziś, w Niedzielę bilijną Jezus szczególnie zaprasza nas do stołu swojego Słowa i Eucharystii, abyśmy umocnili wiarę w Jego paschalne zwycięstwo.
  • W każdą niedzielę po mszy św. o 10.30 błogosławieństwo małych dzieci.
  • Cotygodniowa nowenna po mszy św. wieczornej.: we wtorek do św. Jana Pawła II, w środę do Matki Bożej Pocieszenia, a w czwartek do św. Jana Kantego.
  • W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji 3 piątku miesiąca.
  • Zachęcamy do nabywania w zakrystii prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego
  • Niepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus, działające przy naszej parafii, posiada wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych w Kętach i Bulowicach. Przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 roku życia. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie przedszkola oraz na stronie internetowej.
  • Przed nami X Tydzień Biblijny oraz Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego”. „Po powrocie do domu otwórzmy rodzinne Pismo Święte i każdy w najgłębszym skupieniu i powadze niech odczyta tekst biblijny. Niech on nam posłuży jako przedmiot medytacji w codziennej modlitwie i w rachunku sumienia”.
  • Dzisiaj ofiarą do puszek przed kościołem wspieramy katolickie środki społecznego przekazu, a szczególnie Radio Anioł Beskidów i Radio Maryja. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel.