Wspólnota św. Anny

„Oddaję ci w opiekę dwie perły drogocenne sercu Mojemu, a nimi są dusze kapłanów i dusze zakonne, za nich szczególnie modlić się będziesz, ich moc będzie w wyniszczeniu waszym. Modlitwy, posty, umartwienia, prace i wszystkie cierpienia łączyć będziesz z modlitwą, postem, umartwieniem, pracą, cierpieniem Moim, a wtenczas będą miały moc przed Ojcem Moim”.
(z Dzienniczka św. Siostry Faustyny nr 531)

Wspólnota św. Anny liczy obecnie ok. 150 osób - tworzy ją 5 grup po 30 osób. Naszym celem i zadaniem jest otoczenie modlitewną opieką kapłanów. Każdy członek wspólnoty, podejmuje w wyznaczonym dniu jeden raz w miesiącu szczególną modlitwę i post, ofiaruje udział we Mszy Świętej i Komunię Świętą w intencji kapłanów i Kościoła Świętego.

• 17 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 – 15.00 odbędzie się w naszej parafii Dzień Skupienia dla Wspólnoty św. Anny, modlącej się za kapłanów i "Margaretek". Serdecznie zapraszamy członków i wszystkich pragnących włączyć się do Wspólnoty.
  • DZIEŃ SKUPIENIA

Wspólnoty Świętej Anny I „Margaretek””
    w kościele św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach
    w dniu 17.06.2017

• Program dnia:
  • 9.30 – powitanie uczestników
  • 9.40 – Msza Święta
  • 10.40 – Droga Krzyżowa
  • 11.20 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
    Nabożeństwo Pokutne
  • 12.30 – Przerwa na kawę i herbatkę
  • 13.15 – Różaniec
  • 13.50 – Modlitwy za kapłanów
  • 14.10 – Różaniec – ciąg dalszy
  • 14.40 – Modlitwy różne
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia,
  • 15.20 – Zakończenie – indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.